OPC Klinik

Uzman Ekibimiz

Uzm. Dt. Ezgi Yüceer Çetiner 1989 yılında Ankara’da doğmuştur. 2007 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nden, 2013 yılında Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2014 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı uzmanlık eğitimini başarıyla tamamlayarak Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı unvanını almıştır. 2019 yılından bu yana Bahçeşehir Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Dental implant cerrahisi ve kemik arttırma işlemleri (alveolar rekonstrüksiyon), temporomandibular eklem hastalıkları ve tedavisi, çene kist ve tümörleri alanları üzerinde çalışmaktadır. European Association for Osseointegration (EAO), Ağız ve Çene-Yüz Cerrahisi Birliği (AÇBİD) ve Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir. Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış çok sayıda makalesi bulunmaktadır. 2021 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu OPC Klinik’ te hastalarına hizmet vermektedir.

Ezgi YÜCEER ÇETİNER

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
Uzman Doktor Duygu Aslan Yetkin 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ortaokul ve lise eğitimini Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2009 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2012 yılında Medipol Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başlayıp 2017 yılında Uzman Ortodontist ünvanı ile mezun olmuştur. 2019- 2021 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Dr. Öğr. Üyesi olarak görev yapmıştır. Çocuk ve yetişkin ortodontisi, estetik ve kilitli braketlerle ortodonti tedavi, şeffaf plaklarla ortodontik tedavi ve fonksiyonel çene ortopedisi alanlarında çalışmaktadır. Türk Ortodonti Derneği ve Avrupa Ortodonti Derneği aktif üyesidir. 2017 yılından beri mesleğini icra etmekte 2022 yılından itibaren ortağı olduğu OPC Klinik’te hizmet vermektedir.

Duygu ASLAN YETKİN

Çocuk ve Yetişkin Ortodontisi
reşat batuhan çetiner

Uzm. Dt. Reşat Batuhan Çetiner 1988 yılında Elazığ’da doğmuştur. 2006 yılında Elazığ Anadolu Lisesinden, 2013 yılında Başkent Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Ondokuz Mayız Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Uzmanlık Programını başarıyla tamamlamıştır. 2018-2020 yılları arasında Başkent Üniversitesi İstanbul Eğitim, Uygulama ve Araştırma Hastanesinde Uzman diş hekimi olarak çalışmıştır. 2020 yılında OPC Kliniğin kurucu ortağı ve protez uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda 2020-2023 yılları arasında Align Türkiye’de Klinik uzman olarak çalışmıştır. Dijital diş hekimliği, şeffaf plaklarla ortodonti konularında birçok eğitim vermiştir. Dijital diş hekimliği, çene eklemi hastalıkları ve estetik diş hekimliği alanlarında çalışmaktadır. Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği ve European Association for Osseointegration (EAO) üyesidir.

Reşat Batuhan ÇETİNER

Protetik Diş Tedavisi ve Estetik Diş Hekimliği