OPC Klinik

Oral and Dental Health

DISCOVER OUR CLINIC

We Provide a Clean and Hygienic Environment for You with Technological Systems

OPC Klinik

OPC Clinic, with its professional staff working in all areas of dentistry, has made it a priority to follow and apply current treatment approaches and technologies.
As OPC Clinic, we look forward to serving you with our entire staff in light of scientific developments and new technologies.

Our Team

Ezgi YÜCEER ÇETİNER

Oral and Maxillofacial Surgery
Child and Adult Orthodontics

Patient Satisfaction

Rumeysa Yılmaz

One can trust Ms. Ezgi and Mr. Batuhan with a clear conscience. Finding a clinic with such successful dentists and an incredibly cozy and hygienic environment is difficult. Thank you for bringing such a clinic to the region.

Mustafa Bulut

I ended the pain and discomfort caused by my implant, which I had trouble with for 5 years, in the OPC Dental Clinic. Thank you very much, Mrs. Ezgi; thank you very much, Mr. Batuhan. So glad we have you.

Seda Yılmaz

Gördüğüm ortodonti tedavisi için sevgili Duygu Hanıma ve tüm ekibine çok teşekkür ediyorum. Diş telinden önce endişelerim vardı fakat her detayı belirtip tedavimi daha konforlu hale getirdi ve artık daha rahat gülümseyebiliyorum

Burak

Gerçekten çok temiz, pandemi döneminde gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz, tüm tedbirlerin alındığı, üst düzey bir diş hekimi olan Ezgi hanım'ı bünyesinde barındıran, güler yüzlü personelleriyle muazzam bir klinik. İstanbul'da birçok kliniğe gittim ancak gerçekten ilgi, alaka ve profesyonellik çok üst düzeyde. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yunus Muhtar

Senelerdir varolan problemlerim hemen çözüldü. Batuhan Hoca’nın da eli çok hafif 🙂

İrem Mutlu

Harika bir ekip 🙂