OPC Klinik

Mund- und Zahngesundheit

UNSERE KLINIK ENTDECKEN

Wir haben eine saubere und hygienische Umgebung mit technischen Systemen für Sie geschaffen

Arbeitszeiten

Montag - Samstag 10:00 - 20.00

OPC Klinik

Die OPC-Klinik, die mit ihrem fachkundigen Personal Dienstleistungen in allen Bereichen der Zahnheilkunde anbietet, setzt vorrangig auf die Verfolgung und Anwendung aktueller Behandlungsansätze und Technologien.

„Als OPC-Klinik freuen wir uns, Ihnen im Lichte wissenschaftlicher Entwicklungen und neuer Technologien mit unserem gesamten Personal dienen zu können.

Unser Expertenteam

Ezgi YÜCEER ÇETİNER

Mund-, Zahn- und Kieferchirurgie
Kieferorthopädie für Kinder und Erwachsene

Patientenzufriedenheit

Rumeysa Yılmaz

Sevgili Ezgi Hocama ve Batuhan Hocama gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz kendinizi. Hem böyle başarılı hekimler bulunduran hem de ortamı inanılmaz sıcak ve hijyenik olan bir klinik bulmak çok zor oluyor. Bölgeye böyle bir klinik kazandırdığınız için teşekkürler 🙂

Mustafa Bulut

5 yıl sürekli sorun yaşadığım implantımın çeneme verdiği acı ve keyifsizliği OPC Diş kliniğinde sona erdirdim. Çok teşekkür ederim Ezgi hanım, çok teşekkür ederim Batuhan bey. İyi ki varsınız.

Seda Yılmaz

Gördüğüm ortodonti tedavisi için sevgili Duygu Hanıma ve tüm ekibine çok teşekkür ediyorum. Diş telinden önce endişelerim vardı fakat her detayı belirtip tedavimi daha konforlu hale getirdi ve artık daha rahat gülümseyebiliyorum

Burak

Gerçekten çok temiz, pandemi döneminde gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz, tüm tedbirlerin alındığı, üst düzey bir diş hekimi olan Ezgi hanım'ı bünyesinde barındıran, güler yüzlü personelleriyle muazzam bir klinik. İstanbul'da birçok kliniğe gittim ancak gerçekten ilgi, alaka ve profesyonellik çok üst düzeyde. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yunus Muhtar

Senelerdir varolan problemlerim hemen çözüldü. Batuhan Hoca’nın da eli çok hafif 🙂

İrem Mutlu

Harika bir ekip 🙂